Akcija

TP-Link UB500 Bluetooth 5.3 Nano USB Adapter, Nano size, USB 2.0, Plug and Play, Supports Windows 11/10/8.1/7
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
TP-Link UB500 Bluetooth 5.3 Nano USB Adapter, Nano size, USB 2.0, Plug and Play, Supports Windows 11/10/8.1/7
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Broj Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.03 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.03 kg |
| Dubina (mm) | 14.8 mm |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.01 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










