Akcija

SATECHI USB-C to Audio PD Charger Adapter-Space Gray
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
SATECHI USB-C to Audio PD Charger Adapter-Space Gray
| Brend | Satechi |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.95 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.054 kg |
| Desni Konektor |
|
| Dužina Kutije (mm) | 370 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 40 mm |
| EAN Kod | 879961008970 |
| Funkcionalnost Kabela | USB C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | USB Type C (Male) |
| Nadređeni Proizvodi | IPad Pro, 2020 iPad Air, Google Pixel 3/XL/2, Microsoft Surface Go, Surface Pro 7, and most USB C tablets and smartphones |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.001 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









