
MERCUSYS Router WiFi 6 AX6000 MR90X, Dual Band, 2.5GbE, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- MR90X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 6 AX6000 MR90X, Dual Band, 2.5GbE, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- MR90X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MR90X AX6000 8-Stream Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 1148 Mbps at 2.4 GHz + 4804 Mbps at 5 GHz, 8× Fixed External Antennas, 1× 2.5 G Port, 1× Gi Port, 2× G LAN Ports,1024-QAM,OFD,HE160, Router/AP Mode,MU-MIMO,IPTV,IPv6,Smart Connect,Beamformi
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
210,00 KM19000KM
−10%Ušteda 20 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
Mercusys MR90X AX6000 8-Stream Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 1148 Mbps at 2.4 GHz + 4804 Mbps at 5 GHz, 8× Fixed External Antennas, 1× 2.5 G Port, 1× Gi Port, 2× G LAN Ports,1024-QAM,OFD,HE160, Router/AP Mode,MU-MIMO,IPTV,IPv6,Smart Connect,Beamformi
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | External |
| Aplikacijski Sloj |
|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 8 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.5 kg |
| Dubina (mm) | 209 mm |
| Funkcije I Protokoli Firewalla |
|
| Funkcije Rutera |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 2 (RJ 45) |
Brend
Mercusys
Garancija
24 Mjeseci
Algoritam Enkripcije
- WPA
- WPA2
- WPA3
Antena
External
Aplikacijski Sloj
- DHCP
- DDNS
- UPnP
Bežično Umrežavanje
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 4804 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 1148 Mbps
Broj Bežičnih LAN Antena
8
Bruto Težina Kutije (kg)
1.5 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
1.5 kg
Dubina (mm)
209 mm
Funkcije I Protokoli Firewalla
- SPI (Stateful Packet Inspection)
- IP Filter
- DMZ Support
- MAC address filtering
Funkcije Rutera
- Dual Band
- Beamforming Technology
- DHCP Server
- 4x4 MIMO
Komada U Pakovanju
1
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
LAN
2 (RJ 45)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









