
MERCUSYS Router WiFi 6 AX3000 Halo H80X, Whole Home Mesh, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, WPA3
- Šifra
- HALO-H80X(3-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 6 AX3000 Halo H80X, Whole Home Mesh, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, WPA3
- Šifra
- HALO-H80X(3-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys Halo H80X AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit, 1024-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS APP, Router/AP Mode, Parental Controls, MU-MIMO, WPA3
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
285,00 KM26500KM
−7%Ušteda 20 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
Mercusys Halo H80X AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit, 1024-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS APP, Router/AP Mode, Parental Controls, MU-MIMO, WPA3
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | Internal |
| Aplikacijski Sloj | DHCP |
| Bežično Umrežavanje |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.8 kg |
| Dubina (mm) | 83.7 mm |
| Funkcije I Protokoli Firewalla | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Funkcije Rutera |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 3 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base T/100Base TX/1000Base T, |
| LAN/WAN | 3 (RJ 45) |
Brend
Mercusys
Garancija
24 Mjeseci
Algoritam Enkripcije
- WPA PSK
- WPA2 PSK
Antena
Internal
Aplikacijski Sloj
DHCP
Bežično Umrežavanje
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps
Bruto Težina Kutije (kg)
0.8 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
0.8 kg
Dubina (mm)
83.7 mm
Funkcije I Protokoli Firewalla
SPI (Stateful Packet Inspection)
Funkcije Rutera
- MU MIMO
- Wi Fi Multimedia (WMM)
- DHCP Server
- Auto Sensing
Komada U Pakovanju
1
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
LAN
3 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base T/100Base TX/1000Base T,
LAN/WAN
3 (RJ 45)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









