
MERCUSYS Router WiFi 6 AX1500 Halo H60X (2-Pack), Dual Band, Whole Home Mesh, MU-MIMO
- Šifra
- HALO-H60X(2-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 6 AX1500 Halo H60X (2-Pack), Dual Band, Whole Home Mesh, MU-MIMO
- Šifra
- HALO-H60X(2-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys Halo H60X (2-Pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System,2-pack: 1× Halo H60XR + 1× Halo H60XS, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,Halo H60XR: Internal Antennas, 3× Gigabit Ports; Halo H60XS: Internal Antennas, 2× Gigabit LAN Port
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
179,00 KM16500KM
−8%Ušteda 14 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
Mercusys Halo H60X (2-Pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System,2-pack: 1× Halo H60XR + 1× Halo H60XS, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,Halo H60XR: Internal Antennas, 3× Gigabit Ports; Halo H60XS: Internal Antennas, 2× Gigabit LAN Port
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | External |
| Aplikacijski Sloj | DHCP |
| Bežično Umrežavanje |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.7 kg |
| Dubina (mm) | 88 mm |
| Funkcije I Protokoli Firewalla | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Funkcije Rutera |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 3 x 10Base T/100Base TX/1000Base T RJ 45 |
| LAN/WAN | 3 (RJ 45) |
Brend
Mercusys
Garancija
24 Mjeseci
Algoritam Enkripcije
- WPA PSK
- WPA2 PSK
- WPA3
Antena
External
Aplikacijski Sloj
DHCP
Bežično Umrežavanje
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 1201 Mbps
Bruto Težina Kutije (kg)
0.7 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
0.7 kg
Dubina (mm)
88 mm
Funkcije I Protokoli Firewalla
SPI (Stateful Packet Inspection)
Funkcije Rutera
- MU MIMO
- DHCP Server
Komada U Pakovanju
1
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
LAN
3 x 10Base T/100Base TX/1000Base T RJ 45
LAN/WAN
3 (RJ 45)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









