Akcija

JABRA EVOLVE 20 MS Stereo USB Headband, Noise cancelling, USB connector, with mute-button and volume control on the cord, with foam ear cushion, Microsoft optimized
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
JABRA EVOLVE 20 MS Stereo USB Headband, Noise cancelling, USB connector, with mute-button and volume control on the cord, with foam ear cushion, Microsoft optimized
| Form Faktor | Supra Aural (on Ear) |
|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
|---|---|
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Format Mikrofona | External |
|---|---|
| Frekventni Odziv Mikrofona | 100Hz 10kHz |
| Karakteristike Mikrofona | Noise Cancelling |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Osjetljivost Mikrofona | 44 dB |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Dubina (mm) | 151.2 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.132 kg |
| Širina (mm) | 59.5 mm |
| Visina (mm) | 170.4 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 50 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 80 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 30 °C |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Jabra |
|---|---|
| Tip Montaže | Head Band |
| Šifra proizvoda | 4999-823-109 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
