
AENO Air Purifier filter AAP0002S activated carbon granules HEPA H13 L530*W340*H30mm NW 0.86Kg GW 1.09Kg
- Šifra
- AAPF2
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Prečišćivači Zraka
- Garancija
- 24 Mjeseci
AENO Air Purifier filter AAP0002S activated carbon granules HEPA H13 L530*W340*H30mm NW 0.86Kg GW 1.09Kg
- Šifra
- AAPF2
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Prečišćivači Zraka
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
AENO Air Purifier filter AAP0002S, activated carbon granules, HEPA, H13, L530*W340*H30mm, NW 0.86Kg, GW 1.09Kg
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
AENO Air Purifier filter AAP0002S, activated carbon granules, HEPA, H13, L530*W340*H30mm, NW 0.86Kg, GW 1.09Kg
Opis proizvoda
AENO Air Purifier filter AAP0002S je visokokvalitetni filter za pročišćavanje zraka koji koristi aktivni ugljen i HEPA H13 tehnologiju. Dimenzije ovog filtera su L530*W340*H30mm, a težina mu je 0.86Kg. Filter je dizajniran da uklanja štetne čestice, prašinu, alergene, bakterije i mirise iz zraka. Aktivni ugljen granule u filteru efikasno apsorbiraju mirise i otrovne tvari. HEPA H13 tehnologija omogućava filtriranje čestica veličine do 0.3 mikrona sa stopom filtracije od 99.97%. Filter je jednostavan za instalaciju i zamjenu. Kompatibilan je sa AENO Air Purifier uređajima. Ovaj filter je idealan za osobe koje pate od alergija, astme ili žele poboljšati kvalitet zraka u svom domu ili radnom prostoru.
Specifikacije
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.09 kg |
| Dubina (mm) | 530 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 562 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 546 mm |
| EAN Kod | 5291485010799 |
| Karakteristika |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Filter Hepa H13 for Air Purifier AP2S |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | AAPF2 |
| Nadređeni Proizvodi | AP2S AP2S |
| Naziv Dodatka Novi | Air Purifier filter AAP0002S, activated carbon granules, HEPA, H13, L530*W340*H30mm, NW 0.86Kg, GW 1.09Kg |
| Nazivna Težina | 0.86 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.23 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.86 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 340 mm |
| Širina Kutije (mm) | 410 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 354 mm |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 30 mm |
| Visina Kutije (mm) | 370 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 38 mm |
| Šifra proizvoda | AAPF2 |
AENO Air Purifier filter AAP0002S je visokokvalitetni filter za pročišćavanje zraka koji koristi aktivni ugljen i HEPA H13 tehnologiju. Dimenzije ovog filtera su L530*W340*H30mm, a težina mu je 0.86Kg. Filter je dizajniran da uklanja štetne čestice, prašinu, alergene, bakterije i mirise iz zraka. Aktivni ugljen granule u filteru efikasno apsorbiraju mirise i otrovne tvari. HEPA H13 tehnologija omogućava filtriranje čestica veličine do 0.3 mikrona sa stopom filtracije od 99.97%. Filter je jednostavan za instalaciju i zamjenu. Kompatibilan je sa AENO Air Purifier uređajima. Ovaj filter je idealan za osobe koje pate od alergija, astme ili žele poboljšati kvalitet zraka u svom domu ili radnom prostoru.
- 3 In 1 HEPA filter
- Replace once in 3 months
- Pre Filter captures large particles, such as pet hair and dust
- Carbon filter removes VOCs from the air, including smoke and sm
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










