Akcija

525,00 KM43500KM−17%↓ Ušteda 90 KM
Dostupno
Anker SOLIX PS60 Portable Solar Panel
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 275,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Anker SOLIX PS60 Portable Solar Panel
| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.07 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.07 kg |
| Dubina (mm) | 1030 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 325 mm |
| EAN Kod | 194644276614 |
| Form Faktor | Portable |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 60 W |
| Nazivna Struja | 3.75 A |
| Nazivna Težina | 1.7 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.8 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda










