
Kratki opis
TESLA Pegla IR200R; 2200W; Keramička potplata; 300 ml; Udar pare: 90g/min; Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/ snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
TESLA Pegla IR200R; 2200W; Keramička potplata; 300 ml; Udar pare: 90g/min; Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/ snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Specifikacije
| Brend | Tesla |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Anti Kamenac Funkcija | Da |
| Kabel Pegle | 1,9m |
| SHUTOFF IRONS | Ne |
| SLFCLN IRONS | Da |
| Snaga Pegle | 2200 W |
| SOLPL IRONS | Keramika |
| VERSTM IRONS | Da |
| WATER TANK IRONS | 300 ml |
| Šifra proizvoda | IR200R |
|---|
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










