Akcija

125,00KM
139,00 KM−10%
Dostupno
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| CPU | Samsung Exynos |
| BATTIN | Da |
| Boja Telefona | Crna |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| DIMENSION | 164 x 77.5 x 7.7 mm |
| Glavna Kamera Mpix | 50 MP + 8 MP + 2 MP |
| Kapacitet Baterije Telefona | 5000 |
| LTE | Da |
| Masa | 200g |
| Memorija Pametnog Telefona | 256 GB |
| NFC | Da |
| OS SMPH | Android |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Dostupno

Besplatna dostava