
Mercusys MB135 AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router
- Šifra
- MB135-4G
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- ABC Ostalo
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys MB135 AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router
- Šifra
- MB135-4G
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- ABC Ostalo
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
4G network IEEE 802.11ac/a/b/g/n, Wi-Fi (2.4 GHz): 300 Mbps, Wi-Fi ( 5 GHz): 867 Mbps, Frequency : 5 GHz, 2.4 GHz, Transmission Power: 2.4 GHz < 20dBm (EIRP)/ 5 GHz < 23dBm (EIRP), Plug a SIM card and play, Dual Band 1200 Mbps WiFi , Maximum Network Coverage, Wi-Fi router mode – Plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access if you cant get a 4G connection
Notes: Make sure your SIM card is unlocked
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
4G network IEEE 802.11ac/a/b/g/n, Wi-Fi (2.4 GHz): 300 Mbps, Wi-Fi ( 5 GHz): 867 Mbps, Frequency : 5 GHz, 2.4 GHz, Transmission Power: 2.4 GHz < 20dBm (EIRP)/ 5 GHz < 23dBm (EIRP), Plug a SIM card and play, Dual Band 1200 Mbps WiFi , Maximum Network Coverage, Wi-Fi router mode – Plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access if you cant get a 4G connection
Notes: Make sure your SIM card is unlocked
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 140 mm |
| EAN Kod | 6957939004170 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 219 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 32 mm |
| Šifra proizvoda | MB135-4G |
|---|
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









