
Dostupno
Hand Blender, 1200W in CB, White, Tiger Teeth Cutter, Whisk, Food Processor, Cup
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Hand Blender, 1200W in CB, White, Tiger Teeth Cutter, Whisk, Food Processor, Cup
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.65 kg |
| Certifikati | CE, ROHS, LFGB |
| Dužina Kabela (m) | 1 m |
| Dužina Kutije (mm) | 520 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 256 mm |
| EAN Kod | 5291485013776 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 50 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 60 % |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Dostupno

Samo 3 na stanju

Samo 1 na stanju

Samo 1 na stanju

Samo 1 na stanju

Dostupno