
Dostupno
Pametni AENO EK7S čajnik donosi savršenstvo u svakoj šoljici uz preciznu kontrolu temperature i sigurnost dvostrukih zidova.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Pametni AENO EK7S čajnik donosi savršenstvo u svakoj šoljici uz preciznu kontrolu temperature i sigurnost dvostrukih zidova.

















| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.41 kg |
| Certifikati | CE, ROSHS,LFGB |
| Dubina (mm) | 212 mm |
| Dužina Kabela (m) | 0.75 m |
| Dužina Kutije (mm) | 518 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 250 mm |
| EAN Kod | 5291485011611 |
| Filter | Yes |
| Kapacitet Kuhala | 1.7 L |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Smart Electric Kettle EK7S |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 2200 W |
| Marketinški Naziv Modela | EK7S |
| Materijal Kućišta |
|
| Nazivna Izlazna Snaga | 1850 W |
| Nazivna Težina | 1.14 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.27 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.14 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| PA66 | 84g Recycle |
| Pakovanja U Kutiji | 6 |
| PC | 313g Recycle |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| PP | 223g Recycle |
| PPO | 35g Recycle |
| Širina (mm) | 162.3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 408 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 195 mm |
| Sistem Zaštite |
|
| Snaga Kuhala | 1850 2200 W |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Grijalice | Hidden Heating Tube |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Uređaja | Smart Electric Kettle |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Visina (mm) | 262 mm |
| Visina Kutije (mm) | 550 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 262 mm |
| Vrijeme Vrenja | 6 min |
| Šifra proizvoda | AEK0007S |

















Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Dostupno

Samo 3 na stanju

Samo 1 na stanju

Samo 1 na stanju

Samo 1 na stanju

Dostupno