Akcija

1.760,00 KM1.63000KM−7%↓ Ušteda 130 KM
Besplatna dostava
TicNote Voice Recorder with Agentic AI to process, transcribe, translate and summarize meetings and provide other AI information processing functionality
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
TicNote Voice Recorder with Agentic AI to process, transcribe, translate and summarize meetings and provide other AI information processing functionality
| Form Faktor | Portable |
|---|---|
| Maksimalni Kapacitet Memorije | 64 GB |
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi Fi | Yes |
| Maks. Audio Bit Rate | 1536 Kbps |
|---|
| Dubina (mm) | 43 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 29 g |
| Širina (mm) | 3 mm |
| Visina (mm) | 76 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mobvoi |
|---|---|
| EAN Kod | 6940447105149 |
| Model | TicNote |
| Tip Uređaja | AI Recorder |
| Šifra proizvoda | NE-79 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!