
MERCUSYS PCIe WiFi 6E Kartica AXE5400 MA86XE, Tri-Band, Bluetooth 5.2
- Šifra
- MA86XE
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS PCIe WiFi 6E Kartica AXE5400 MA86XE, Tri-Band, Bluetooth 5.2
- Šifra
- MA86XE
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MA86XE AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 6 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Tri-Band Ext. Antennas,Wi-Fi 6E,MU-MIMO,OFDMA,1024 QAM,HE160,WPA3,Bluetooth5.2, Intel Wi-Fi6E Chipse
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Mercusys MA86XE AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 6 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Tri-Band Ext. Antennas,Wi-Fi 6E,MU-MIMO,OFDMA,1024 QAM,HE160,WPA3,Bluetooth5.2, Intel Wi-Fi6E Chipse
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Antena | External |
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Autentifikacijski Algoritam | WPA2 PSK, WPA PSK |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 2402 Mbps |
| Dubina (mm) | 120.8 mm |
| Interfejs | Wireless |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
- Bluetooth
- Wi Fi
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









