Akcija

99,00 KM7750KM−22%↓ Ušteda 22 KM
Dostupno
UBIQUITI UniFi Cloud Gateway Fiber
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
UBIQUITI UniFi Cloud Gateway Fiber
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| RAM Memorija | 3 Gb |
| AAA Protokol (Autentifikacija, Autorizacija, Evidencija) | RADIUS |
| Aplikacijski Sloj | DNS |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.3645 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| Dubina (mm) | 127.6 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 510 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 240 mm |
| EAN Kod | 810177161288 |
| Funkcije I Protokoli Firewalla | MAC address filtering |
| Interna Radna Frekvencija | 2.2 GHz |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










