
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi
- Šifra
- MP510KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi
- Šifra
- MP510KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi KIT (1× MP510 + 1× MP500) 300 Mbps at 2.4 GHz, 1000 Mbps Powerline,Broadcom CPU, 1× Gigabit Port, 2× Fixed External Antennas, Wall Plugged, HomePlug AV2,Plug and Play, One-Touch Wi-Fi Config.
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi KIT (1× MP510 + 1× MP500) 300 Mbps at 2.4 GHz, 1000 Mbps Powerline,Broadcom CPU, 1× Gigabit Port, 2× Fixed External Antennas, Wall Plugged, HomePlug AV2,Plug and Play, One-Touch Wi-Fi Config.
Opis proizvoda
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi KIT je set koji se sastoji od dva uređaja – MP510 i MP500. Ovaj kit omogućava proširenje Wi-Fi signala i povezivanje putem električne mreže. MP510 je uređaj koji se priključuje na utičnicu i koristi Powerline tehnologiju kako bi prenosio internet signal preko električnih kablova. Također ima ugrađen Gigabit Ethernet port za povezivanje žičanih uređaja. MP500 je Wi-Fi extender koji se također priključuje na utičnicu i koristi se za proširenje Wi-Fi signala. Oba uređaja podržavaju brzinu do 1000 Mbps preko električne mreže i N300 Wi-Fi brzinu. Ovaj kit je idealan za kućne mreže gdje je potrebno proširiti Wi-Fi signal na teže dostupna područja.
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani LAN Menadžment Protokol | HomePlug AV2, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.11b/g/n |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Sigurnosne Funkcije |
|
| Skraćeni Opis | AV1000 Gigabit Powerline WiFi Kit |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključen Kabel | Network Cable |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Šifra proizvoda | MP510KIT |
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi KIT je set koji se sastoji od dva uređaja – MP510 i MP500. Ovaj kit omogućava proširenje Wi-Fi signala i povezivanje putem električne mreže. MP510 je uređaj koji se priključuje na utičnicu i koristi Powerline tehnologiju kako bi prenosio internet signal preko električnih kablova. Također ima ugrađen Gigabit Ethernet port za povezivanje žičanih uređaja. MP500 je Wi-Fi extender koji se također priključuje na utičnicu i koristi se za proširenje Wi-Fi signala. Oba uređaja podržavaju brzinu do 1000 Mbps preko električne mreže i N300 Wi-Fi brzinu. Ovaj kit je idealan za kućne mreže gdje je potrebno proširiti Wi-Fi signal na teže dostupna područja.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









