
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
- Šifra
- MP500KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
- Šifra
- MP500KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit, 1000 Mbps High-Speed, Advanced HomePlug AV2, 1 x Gigabit Port, Power Saving, Range : 300 Meters over electrical circuit, Powerline Security: 128-bit AES, Plug and Play
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
115,00 KM10000KM
−13%Ušteda 15 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit, 1000 Mbps High-Speed, Advanced HomePlug AV2, 1 x Gigabit Port, Power Saving, Range : 300 Meters over electrical circuit, Powerline Security: 128-bit AES, Plug and Play
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.15 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.15 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| Dubina (mm) | 60 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
Brend
Mercusys
Garancija
24 Mjeseci
Arhitektura LAN Mreže
10Base T/100Base TX/1000Base T
Bruto Težina Kutije (kg)
0.15 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
0.15 kg
Certifikati
CE, RoHS
Dubina (mm)
60 mm
Komada U Pakovanju
1
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
LAN
1 (RJ 45)
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Neto Težina Kartonskog Pakovanja
0.05 kg
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
10000KM
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
115,00 KM10000KM−13%↓ Ušteda 15 KM









