
Samsung Galaxy A56 8/128 Black
- Šifra
- SM-A566BZKAEUC
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Mobilni Telefoni
- Garancija
- 24 Mjeseci
Samsung Galaxy A56 8/128 Black
- Šifra
- SM-A566BZKAEUC
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Mobilni Telefoni
- Garancija
- 24 Mjeseci
- Samsung Exynos
Kratki opis
Display: 6.7” FHD+ Super AMOLED Display, Rezolucija: 1080 x 2340, Processor: Exynos 1580 (4 nm), 2,9 GHz, 2,6 GHz, 1.9 GHz, Octa-core, RAM: 8 GB, ROM: 128 GB, Kamera prednja: 12.0 MP, Zadnja: 50.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP, OS: Android 15, Baterija: 5000 mAh, non-removable, Ostalo: Dual SIM, 5G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.3, GPS, USB Type-C 2.0, Boja: Black, Garancija: 2 godine
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Kratki opis
Display: 6.7” FHD+ Super AMOLED Display, Rezolucija: 1080 x 2340, Processor: Exynos 1580 (4 nm), 2,9 GHz, 2,6 GHz, 1.9 GHz, Octa-core, RAM: 8 GB, ROM: 128 GB, Kamera prednja: 12.0 MP, Zadnja: 50.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP, OS: Android 15, Baterija: 5000 mAh, non-removable, Ostalo: Dual SIM, 5G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.3, GPS, USB Type-C 2.0, Boja: Black, Garancija: 2 godine
Opis proizvoda
SM-A566BZKAEUC, 6,7000, 2.340,0000, Procesor Octa-Core, 2,9000 GHZ, 128, RAM 8, Android 14, Dual, 50 Mpx, 12 Mpx, Bluetooth 5.3, , 5.000 mAh,
Specifikacije
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| CPU | Samsung Exynos |
| Boja Telefona | Crna |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| DIMENSION | 162.2 x 77.5 x 7.4 mm |
| Glavna Kamera Mpix | 50 MP + 12 MP + 5 MP |
| Kapacitet Baterije Telefona | 5000 |
| LTE | Da |
| Masa | 198g |
| Memorija Pametnog Telefona | 128 GB |
| NFC | Da |
| OS SMPH | Android |
| PLAYER SMPH | Da |
| Prednja Kamera Mpix | 12 MP |
| RAM SMPH | 8 GB |
| Rezolucija Smph | 1080 x 2340 |
| Rugged Smph | Ne |
| Screen Size Smph | 6.7" |
| Senzor Otiska Prsta | Da |
| SIM | Nano SIM |
| SIM NO | 2 |
| SPEED CPU SMPH | 1x2.9GHz&3x2.6GHz&4x1.9GHz |
| Tip Ekrana Smph | Super AMOLED |
| USB Tip SMPH | Type C |
| WATERRES | Da |
| WIFI | Da |
| Šifra proizvoda | SM-A566BZKAEUC |
SM-A566BZKAEUC, 6,7000, 2.340,0000, Procesor Octa-Core, 2,9000 GHZ, 128, RAM 8, Android 14, Dual, 50 Mpx, 12 Mpx, Bluetooth 5.3, , 5.000 mAh,
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






