
Kratki opis
LOGITECH M171 Wireless Mouse – BLUE
- Pouzdana bežična veza od 2.4 GHz
- Ergonomski dizajn za desnu i lijevu ruku
- Baterija traje do 12 mjeseci
- Plug-and-play povezivanje bez dodatnih drajvera
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
33,90 KM3190KM
−6%Ušteda 2 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
LOGITECH M171 Wireless Mouse – BLUE
- Pouzdana bežična veza od 2.4 GHz
- Ergonomski dizajn za desnu i lijevu ruku
- Baterija traje do 12 mjeseci
- Plug-and-play povezivanje bez dodatnih drajvera
Opis proizvoda
Logitech M171 optički bežični miš s naprednom bežičnom vezom na 2,4 GHz i dometom od 10 metara, udobnim dizajnom prilagođenim za ljevake i dešnjake i trajanjem baterije od 1 godine.
Specifikacije
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | RF |
| Broj Dugmadi | 3 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.124 kg |
| Dubina (mm) | 97.7 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 362 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 128 mm |
| EAN Kod | 5099206062863 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Interfejs | USB/Wireless |
| Karakteristike Miša | Scrolling Wheel |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Nazivna Težina | 0.0705 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.071 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 12 month(s) |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina (mm) | 61.5 mm |
| Širina Kutije (mm) | 101 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 75 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Optical |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 35.2 mm |
| Visina Kutije (mm) | 259 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 201 mm |
| Šifra proizvoda | 910-004640 |
Logitech M171 optički bežični miš s naprednom bežičnom vezom na 2,4 GHz i dometom od 10 metara, udobnim dizajnom prilagođenim za ljevake i dešnjake i trajanjem baterije od 1 godine.
Brend
Logitech
Garancija
24 Mjeseci
Bežična Tehnologija
RF
Broj Dugmadi
3
Bruto Težina Kutije (kg)
1.4 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
0.124 kg
Dubina (mm)
97.7 mm
Dužina Kutije (mm)
362 mm
Dužina Pakovanja (mm)
128 mm
EAN Kod
5099206062863
Frekvencija
2.4 GHz
Interfejs
USB/Wireless
Karakteristike Miša
Scrolling Wheel
Količina Uključenih Baterija
1
Komada U Pakovanju
1
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
3190KM
Logitech Bežični Miš M171 - Pouzdan, Ergonomski, 2.4GHz, Plavi
33,90 KM3190KM−6%↓ Ušteda 2 KM










