Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
UBIT PC Case UB-C0212 500W
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
UBIT PC Case UB-C0212 500W
| Brend | Other Brands |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Audio Interfejs | 2 (3.5 Mm minijack) |
| Broj 3.5" Unutrašnjih Ležišta | 1 |
| Broj Ekspanzijskih Utorâ | 7 |
| Broj Podržanih Matičnih Ploča | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3 kg |
| Dubina (mm) | 410 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Form Faktor Matične Ploče | ATX |
| Format Kućišta | Tower |
| Izlazna Snaga | 500 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!