
AENO Sous Vide SV1, 1200W, 4 automatska programa, LCD zaslon osjetljiv na dodir, IPX7 zaštita
- Šifra
- ASV0001
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
AENO Sous Vide SV1, 1200W, 4 automatska programa, LCD zaslon osjetljiv na dodir, IPX7 zaštita
- Šifra
- ASV0001
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
AENO Sous Vide SV1: 1200W, 4 Automatic programs, Temperature adjustment, Timer, Touch screen, LCD-display, IPX7 Water Proof
165,00KM
180,00 KM−8%
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
AENO Sous Vide SV1: 1200W, 4 Automatic programs, Temperature adjustment, Timer, Touch screen, LCD-display, IPX7 Water Proof
Opis proizvoda

Specifikacije
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| ABS | 67g Recycle |
| ABS+PC | 120.3g Recycle |
| Broj Programa Kuhanja | 4 Automatic Programs |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.19 kg |
| Certifikati | CE, ROHS, LFGB |
| Dubina (mm) | 57 mm |
| Dužina Kabela (m) | 1 m |
| Dužina Kutije (mm) | 264 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 123 mm |
| EAN Kod | 5291485011505 |
| Karakteristike |
|
| Karakteristike Grijalice | Water Level Sensor |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Sous Vide SV1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 100 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 40 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 1200 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalna Temperatura Kuhanja | 95 °C |
| Marketinški Naziv Modela | SV1 |
| Materijal Kućišta |
|
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Kućanja | 20 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 0 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 20 % |
| Nazivna Težina | 1 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.14 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| PA66+30%GF | 34g Recycle |
| Pakovanja U Kutiji | 6 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Širina Kutije (mm) | 228 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 70 mm |
| Sistem Zaštite Pri Kuhanju |
|
| Spoljašnja Boja | Black/Silver |
| Standardi Zaštite | IPX7 |
| Tip Grijalice | Heating Tube |
| Tip Kontrole | Sensor Buttons |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Sous Vide |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tipičan Nivo Buke U Radu | 65 dB |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Visina (mm) | 351 mm |
| Visina Kutije (mm) | 415 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 392 mm |
| Vrsta Uređaja | Sous Vide Immersion |
| Šifra proizvoda | ASV0001 |

Brend
Aeno
Garancija
24 Mjeseci
ABS
67g Recycle
ABS+PC
120.3g Recycle
Broj Programa Kuhanja
4 Automatic Programs
Bruto Težina Kutije (kg)
6.9 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
1.19 kg
Certifikati
CE, ROHS, LFGB
Dubina (mm)
57 mm
Dužina Kabela (m)
1 m
Dužina Kutije (mm)
264 mm
Dužina Pakovanja (mm)
123 mm
EAN Kod
5291485011505
Karakteristike
- E Recipe book
- Sound indication: you will know when the food is ready
- Auto power Off
- Healthy and juicy food: preserve vitamins and microelements
- Cook any types o
Karakteristike Grijalice
Water Level Sensor
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










