
Kratki opis
AENO Premium Eco Smart Heater, 700W, Tempered glass, Infrared+convection heating type, Plug type: Europe (E/F type), BLACK
- Uživajte u ugodnoj i ravnomjernoj toplini uz napredno infracrveno i konvekcijsko grijanje.
- Elegantan dizajn s kaljenim staklom savršeno se uklapa u svaki moderni prostor.
- Štedite energiju zahvaljujući pametnoj Eco tehnologiji od 700W.
- Jednostavno se koristi s evropskim utikačem, odmah spremno za grijanje.
360,00KM
399,00 KM−10%
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
AENO Premium Eco Smart Heater, 700W, Tempered glass, Infrared+convection heating type, Plug type: Europe (E/F type), BLACK
- Uživajte u ugodnoj i ravnomjernoj toplini uz napredno infracrveno i konvekcijsko grijanje.
- Elegantan dizajn s kaljenim staklom savršeno se uklapa u svaki moderni prostor.
- Štedite energiju zahvaljujući pametnoj Eco tehnologiji od 700W.
- Jednostavno se koristi s evropskim utikačem, odmah spremno za grijanje.
Opis proizvoda
Specifikacije
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
| #Color | #000000 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 10.9 kg |
| Dubina (mm) | 165 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 1036 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1036 mm |
| EAN Kod | 5903282319264 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Premium Eco Smart Heater |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | AGH0002S |
| Materijal Kućišta |
|
| Nazivna Izlazna Snaga | 700 W |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1.9 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 8.9 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja Po Paleti | 32 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 1000 mm |
| Širina Kutije (mm) | 85 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 85 mm |
| Sistem Zaštite |
|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardi Zaštite | IP44 |
| Standardna Snaga | 700 W |
| Tip Kontrole | Smart control AENO App (via wi Fi) |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Visina (mm) | 417 mm |
| Visina Kutije (mm) | 413 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 413 mm |
| Šifra proizvoda | AGH0002S |
Brend
Aeno
Garancija
36 Mjeseci
#Color
#000000
Bruto Težina Kutije (kg)
10.9 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)
10.9 kg
Dubina (mm)
165 mm
Dužina Kutije (mm)
1036 mm
Dužina Pakovanja (mm)
1036 mm
EAN Kod
5903282319264
Karakteristike
- Control According to the Set Temperature (Climate Control)
- Support for Voice Assistants
- Temperature Sensor
- Tilting Sensor
- Panel Temperature Control (up to 120 °С)
- Remote Contr
Komada U Pakovanju
1
Komercijalni Naziv
Premium Eco Smart Heater
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Marketinški Naziv Modela
AGH0002S
Materijal Kućišta
- Plastic
- Tempered Glass
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










