Akcija

77,00KM
85,00 KM−9%
Dostupno
Samsung USB-C to C 1.8m Cable (3A) White
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Samsung USB-C to C 1.8m Cable (3A) White
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 3 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.04 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.04 kg |
| Desni Konektor | USB Type C (Male) |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| EAN Kod | 8806094257557 |
| Funkcionalnost Kabela | USB C Cable |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | USB Type C (Male) |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.039 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.039 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Besplatna dostava