
Dostupno
Anker Zolo USB-C to USB-C Cable (1m 240W) White
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 21,90 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Anker Zolo USB-C to USB-C Cable (1m 240W) White
✔️ The Anker Advantage: Join the 80 million+ powered by our leading technology.
✔️ Excellent Durability: Made of double woven, highly durable nylon.
✔️ High-Speed Compatible: Charge a Samsung S22 Ultra to 65% in just 30 minutes when paired up with a compatible Power Delivery charger (charger not included).
✔️Built to Last: Proven in strict laboratory tests to withstand up to 10,000 bends.
✔️ Reliable Charging: USB-IF compliant for safe, reliable charging with virtually any USB-C device.
✔️ What You Get: Anker 322 PowerLine USB-C to USB-C Braided Cable 3ft/0.9m 60W A81F5, welcome guide.
Quick, Durable Charging in a Dirt-Resistant Finish
Full-Throttle 240W Charging: Equipped with PD 3.1 for reliable fast charging, delivering a powerful 240W output and a 480 Mbps data transfer rate, wrapped in a durable braided exterior. (Note: Does not support screen mirroring.)
Advanced Dirt-Resistant: Coated with a nano skin-friendly layer that resists dirt to maintain a clean and soft feel.
Discreetly Thin Connector: The ultra-slim connector is designed to fit seamlessly into any phone case without causing obstructions.
Always Protected: The combination of an 8-core wire and graphene strip provides superior temperature management to maintain safe charging temperatures.
Compatibility:
For Apple: iPhone 16 Series, MacBook Air (2023 – 2018), MacBook Pro (2023 – 2017), 12.9" iPad Pro (3rd – 6th Gen, M4), 11" iPad Pro (1st – 4th Gen, M4)
Limited Charging Speeds: 16" MacBook Pro (2021 / 2022)
For Others: Lenovo Yoga 14s, HP Spectre Series, Google Pixel 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8, Galaxy S24 / S23 / S22 / S21 / S20, Lenovo ThinkPad X1 Series









| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.44 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.02 kg |
| Desni Konektor | USB Type C (Male) |
| Dužina Kabela | 1 m |
| Dužina Pakovanja (mm) | 101 mm |
| EAN Kod | 194644288761 |
| Funkcionalnost Kabela | USB C Cable |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | USB Type C (Male) |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 80 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 131 mm |
| Šifra proizvoda | A8060H21 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
✔️ The Anker Advantage: Join the 80 million+ powered by our leading technology.
✔️ Excellent Durability: Made of double woven, highly durable nylon.
✔️ High-Speed Compatible: Charge a Samsung S22 Ultra to 65% in just 30 minutes when paired up with a compatible Power Delivery charger (charger not included).
✔️Built to Last: Proven in strict laboratory tests to withstand up to 10,000 bends.
✔️ Reliable Charging: USB-IF compliant for safe, reliable charging with virtually any USB-C device.
✔️ What You Get: Anker 322 PowerLine USB-C to USB-C Braided Cable 3ft/0.9m 60W A81F5, welcome guide.
Quick, Durable Charging in a Dirt-Resistant Finish
Full-Throttle 240W Charging: Equipped with PD 3.1 for reliable fast charging, delivering a powerful 240W output and a 480 Mbps data transfer rate, wrapped in a durable braided exterior. (Note: Does not support screen mirroring.)
Advanced Dirt-Resistant: Coated with a nano skin-friendly layer that resists dirt to maintain a clean and soft feel.
Discreetly Thin Connector: The ultra-slim connector is designed to fit seamlessly into any phone case without causing obstructions.
Always Protected: The combination of an 8-core wire and graphene strip provides superior temperature management to maintain safe charging temperatures.
Compatibility:
For Apple: iPhone 16 Series, MacBook Air (2023 – 2018), MacBook Pro (2023 – 2017), 12.9" iPad Pro (3rd – 6th Gen, M4), 11" iPad Pro (1st – 4th Gen, M4)
Limited Charging Speeds: 16" MacBook Pro (2021 / 2022)
For Others: Lenovo Yoga 14s, HP Spectre Series, Google Pixel 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8, Galaxy S24 / S23 / S22 / S21 / S20, Lenovo ThinkPad X1 Series









Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno

Dostupno
