
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX50, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, Beamforming
- Šifra
- ARCHER-AX50
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX50, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, Beamforming
- Šifra
- ARCHER-AX50
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link AX3000 Wi-Fi 6 Router, Dual-Core CPU, 2402Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz,5 Gigabit Ports,1 USB 3.0,4 Antennas,Downlink and Uplink OFDMA,MU-MIMO,HT160,1024QAM,Smart Connect,Beamforming,DFS,HomeCare,Link Agg.,IPTV,Access Point Mode,VPN Server
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
205,00 KM18500KM
−10%Ušteda 20 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
TP-Link AX3000 Wi-Fi 6 Router, Dual-Core CPU, 2402Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz,5 Gigabit Ports,1 USB 3.0,4 Antennas,Downlink and Uplink OFDMA,MU-MIMO,HT160,1024QAM,Smart Connect,Beamforming,DFS,HomeCare,Link Agg.,IPTV,Access Point Mode,VPN Server
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| USB 2.0 | 1 (4 Pin USB (type A)) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 12 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 135 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 260.2 mm |
| Visina (mm) | 38.6 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC,RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 4712900609035 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | ARCHER-AX50 |
Antena
External
Bežično Umrežavanje
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps
Broj Bežičnih LAN Antena
4
LAN
4 (RJ 45)
USB 2.0
1 (4 Pin USB (type A))
Maksimalni Ulazni Napon
12 V
Pozicija Napajanja
External
Dubina (mm)
135 mm
Širina (mm)
260.2 mm
Visina (mm)
38.6 mm
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Garancija
36 Mjeseci
Certifikati
FCC,RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Tp Link
EAN Kod
4712900609035
Protokoli (OSI Model)
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
Tip Mrežnog Uređaja
Router/Range Extender/Access Point
Šifra proizvoda
ARCHER-AX50
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










