
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1200 AC12, Dual Band, MU-MIMO, WDS Bridge, Guest Network
- Šifra
- AC12(EU)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1200 AC12, Dual Band, MU-MIMO, WDS Bridge, Guest Network
- Šifra
- AC12(EU)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router 802.11ac, 4×10/100Mbps LAN ports, 1×10/100Mbps WAN port, 4 x 5dBi omni directional antennas, WDS bridge, 2.4GHz guest network
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router 802.11ac, 4×10/100Mbps LAN ports, 1×10/100Mbps WAN port, 4 x 5dBi omni directional antennas, WDS bridge, 2.4GHz guest network
Opis proizvoda
Opis artikla: Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je bežični ruter koji podržava 802.11ac standard i ima četiri 10/100Mbps LAN porta i jedan 10/100Mbps WAN port. Ovaj ruter nudi brzinu do 1200Mbps i radi na dvije frekvencije – 2.4GHz i 5GHz. Također ima četiri antene koje poboljšavaju pokrivenost signala. Ovaj ruter je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a također ima i sigurnosne značajke poput WPA/WPA2 enkripcije i kontrolu pristupa. Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je idealan za kućnu upotrebu i male urede koji zahtijevaju brzu i pouzdanu bežičnu mrežu.
Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je bežični ruter koji podržava 802.11ac standard i ima četiri 10/100Mbps LAN porta i jedan 10/100Mbps WAN port. Ovaj ruter nudi brzinu do 1200Mbps i radi na dvije frekvencije – 2.4GHz i 5GHz. Također ima četiri antene koje poboljšavaju pokrivenost signala. Ovaj ruter je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a također ima i sigurnosne značajke poput WPA/WPA2 enkripcije i kontrolu pristupa. Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je idealan za kućnu upotrebu i male urede koji zahtijevaju brzu i pouzdanu bežičnu mrežu.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 222 mm |
| Visina (mm) | 32 mm |
| Spoljašnja Boja | White/Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| EAN Kod | 6957939000479 |
| Tip Linijske Modulacije |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN (up to 100 Mbps)</b> |
| Šifra proizvoda | AC12(EU) |
Opis artikla: Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je bežični ruter koji podržava 802.11ac standard i ima četiri 10/100Mbps LAN porta i jedan 10/100Mbps WAN port. Ovaj ruter nudi brzinu do 1200Mbps i radi na dvije frekvencije – 2.4GHz i 5GHz. Također ima četiri antene koje poboljšavaju pokrivenost signala. Ovaj ruter je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a također ima i sigurnosne značajke poput WPA/WPA2 enkripcije i kontrolu pristupa. Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je idealan za kućnu upotrebu i male urede koji zahtijevaju brzu i pouzdanu bežičnu mrežu.
Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je bežični ruter koji podržava 802.11ac standard i ima četiri 10/100Mbps LAN porta i jedan 10/100Mbps WAN port. Ovaj ruter nudi brzinu do 1200Mbps i radi na dvije frekvencije – 2.4GHz i 5GHz. Također ima četiri antene koje poboljšavaju pokrivenost signala. Ovaj ruter je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a također ima i sigurnosne značajke poput WPA/WPA2 enkripcije i kontrolu pristupa. Mercusys AC1200 Dual Band Wireless Router je idealan za kućnu upotrebu i male urede koji zahtijevaju brzu i pouzdanu bežičnu mrežu.
- IEEE 802.11ac 5 GHz, up to 867 Mbps
- IEEE 802.11n 5 GHz, up to 300 Mbps
- IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps
- IEEE 802.11b 2.4 GHz, up to 11 Mbps
- CCK
- OFDM
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









