Akcija

100,00 KM9090KM−9%↓ Ušteda 9 KM
Dostupno
Dell Pro Stereo Soundbar AE515M
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Dell Pro Stereo Soundbar AE515M
| USB 2.0 | 1 (4 Pin USB (type A)) |
|---|
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Audio Linijski Ulaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 60.43 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 443 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Materijal Izrade | Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | Skype for Business Certified |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Tip Power Porta | 4 Pin USB (type A) |
| Šifra proizvoda | 520-AANX-56 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










