Akcija

4.669,00 KM4.32500KM−7%↓ Ušteda 344 KM
Besplatna dostava
Dell Precision 3660 Tower, Core i7-12700, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD 770, DVDRW, no Speaker, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y PS NBD
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Dell Precision 3660 Tower, Core i7-12700, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD 770, DVDRW, no Speaker, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y PS NBD
| Grafika | Intel UHD Integrisana |
|---|---|
| Ram Memorija | 16 GB |
| Rom Memorija | 512 GB |
| CPU | Intel Core I7 |
| Broj Threadova | 20 |
| Brzina Memorije | 4400MHz |
| CPU Broj Jezgri | 12 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| CPU Cache Veličina | 25 MB |
| CPU Max Broj Podržanih | 1 |
| CPU Socket Standard | Socket 1700 |
| Format Memorije | DIMM 288 Pin |
| Karakteristike Memorije | Unbuffered |
| Maks. Instalirani Kapacitet Sistemske Memorije | 128 GB |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Podržane Vrste Flash Memorije | SD |
| Sistemski Form Faktor | Tower |
| Tip Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Sistema | Desktop Computer |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 4 |
| Audio Interfejs | 2 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| DisplayPort | 2 |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Intel i219LM |
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type C)), 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 X2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Audio Čipset | Realtek ALC3246 CG |
|---|---|
| Format Audio Kontrolera | Integrated |
| Način Audio Izlaza | 4 Channels |
| Podržani Audio Standardi | High Definition Audio |
| Širina Audio Podataka | 24 Bit |
| Broj Ugrađenih Napajanja | 1; |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Ulazna Frekvencija | 47/63 Hz |
| Ulazni Napon | AC 90 264 V |
| Dubina (mm) | 420.2 mm |
|---|---|
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 10668 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Širina (mm) | 173 mm |
| Visina (mm) | 369.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 65 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 85 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | Next Business Day, ProSupport |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Naziv Operativnog Sistema | Microsoft Windows 11 Pro |
| Tip Disk Jedinice | DVD±RW |
| Šifra proizvoda | N004P3660MTEMEA_VP_PS_WIN-56 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

