Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

Dostupno za narudžbe

28100 KM

2 na zalihi

Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

28100 KM

Besplatna dostava u BiH u roku 48 sati

DETALJNE INFORMACIJE O PROIZVODU

Vrsta dodatka Interfejs za povezivanje

Osnovne informacije

Garancija (mj) 12

Brend

Garancija

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)”

Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

ABC Cijena

28100 KM

2 na zalihi

Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

28100 KM

Besplatna dostava u BiH u roku 48 sati

DETALJNE INFORMACIJE O PROIZVODU

Vrsta dodatka Interfejs za povezivanje

Osnovne informacije

Garancija (mj) 12

Brend

Garancija

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)”

Uporedi proizvod sa sličnim iz kategorije

Current Product: Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)
Cijena28100 KM
ModelH1AM60000001
BrendOptoma
Garancija12 mjeseci
Bar Kod-
Set za čiščenje panela PHILIPS SVC1116B/10
Cijena1500 KM
ModelPHILIPS SVC1116B/10
BrendPhilips
Garancija-
Bar Kod-
HP DisplayPort To DVI-D Ad
Cijena1400 KM
ModelFH973AA
BrendHP
Garancija12 mjeseci
Bar Kod-
SHELF 2-POINT 1U 550MM
Cijena6200 KM
ModelE2S2U55
BrendLegrand
Garancija24 mjeseci
Bar Kod-
SHELF 4-POINT VAR. FOR 1000MM
Cijena9400 KM
ModelE4S2U65A
BrendLegrand
Garancija24 mjeseci
Bar Kod-
FLOORBOX H GREY 12M STEEL CV
Cijena13000 KM
Model089605
BrendLegrand
Garancija24 mjeseci
Bar Kod3245060896055
UNIVERSAL 1GANG FLUSH MTG BOX Flush mounting box – universal – for masonry –
Cijena100 KM
Model031301
BrendLegrand
Garancija24 mjeseci
Bar Kod-
PIGTAIL SC-UPC OS1/OS2 1M LSZH LCS³ pigtail – 9/125µm – OS2 APC or
Cijena900 KM
Model032241
BrendLegrand
Garancija24 mjeseci
Bar Kod-

 

Naručite odmah na Vašu adresu:

Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

 

Dostavljamo u roku 2 radna dana. Cijena dostave za narudžbe iznad 100KM BESPLATNA.

Ponudite Vašu cijenu za artikl: Transmiter Optoma HDCast Pro, Wireless Full HD (H1AM60000001)

Ukoliko Vaša ponuda bude odgovarajuća, javit će Vam se neko od našeg prodajnog osoblja.

TEL:        +387 62 625 500

VIBER:    +387 62 695 500

 

Radno vrijeme:
Pon - Petak: 09 - 17h
Vikend: Ne radimo.